جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سبك هاي تصميم گيري عمومي (GDMS) اسکات و بروس ۱۹۹۵

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : پرسشنامه سبك هاي تصميم گيري عمومي (GDMS) اسکات و بروس ۱۹۹۵

روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

پرسشنامه سبك هاي تصميم گيري عمومي[۱](GDMS):

براي بررسي سبك هاي تصميم گيري از پرسشنامه سبك هاي تصميم گيري عمومي، تهيه شده توسط اسكات و بروس (۱۹۹۵) استفاده شده است.اين پرسشنامه ،پنج بعد مختلف عقلایی،شهودي،وابسته،اجتنابي وآنی را اندازه مي گيرد.پرسشنامه داراي ۲۵ سؤال (براي هر بعد ۵ سؤال) است كه در طيف ليكرت،از كاملاً مخالف(۱) تا كاملاً موافق(۵) درجه بندي ميشود.پايايي و روايي اين پرسشنامه براي اندازه گيري سبك هاي تصميم گيري به وسيله مطالعات مختلف بررسي شده و آن را قابل قبول گزارش كرده اند(بايوكو[۲] و همكاران، ۲۰۰۹ ).

پايايي اين پرسشنامه با استفاده از آلفاي كرونباخ براي سبك هاي مختلف از  ۶۲/۰ تا ۸۷/۰گزارش شده است(لو[۳]۲۰۰۰؛اسکات و  بروس،۱۹۹۵).هادي زاده مقدم و طهراني(۱۳۸۷) نيز پايايي اين پرسشنامه را ۷۱/۰و روايي سازه  آن را قابل قبول گزارش نموده اند.

سبک تصمیم گیری عقلانی: ۲۵-۱۳-۱۱-۷-۴

سبک تصمیم گیری شهودی: ۱۷-۱۶-۱۲-۳-۱

سبک تصمیم گیری وابستگی: ۲۲-۱۸-۱۰-۵-۲

سبک تصمیم گیری آنی: ۲۴-۲۰-۱۵-۹-۸

سبک تصمیم گیری اجتنابی: ۲۳-۲۱-۱۹-۱۴-۶

زیر مقیاسی که دارای بیشترین امتیاز است،سبک غالب آزمودنی در تصمیم گیری به شمار میرود.

نمونه سوال: هنگام تصمیم گیری به شهود درونی خود توجه میکنم.

منبع

Scott, S. G., & Bruce, R. A. (1995). Decision-making style: the development and assessment of a new measure. Educational and Psychological Measurement, 55, 818-831.

Loo, R. (2000). A psychometric evaluation of the general decision making style inventory. Personality and Individual Differences, 29, 895-905.

هادی زاده مقدم، اکرم و طهرانی، مریم. (۱۳۸۷). بررسی رابطه بین سبک‌های عمومی تصمیم‌گیری مدیران در سازمان‌های دولتی. نشزیه مدیریت دولتی، دوره ۱، شماره ۱٫

 

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

[۱]-General Decision-making Style

[۲]-Baiocco

[۳]-Loo

2019-03-03
كد : 5636
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss