جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سبک عشق (عشق مثلثی) استرنبرگ ۱۹۸۶

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : پرسشنامه سبک عشق (عشق مثلثی) استرنبرگ ۱۹۸۶

روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

پرسشنامه سبک عشق استرنبرگ

پرسشنامه عشق استرنبرگ توسط رابرت جی استرنبرگ (۱۹۸۶) تدوین شده است. این پرسشنامه دارای ۴۵ ماده و ۳ مولفه صمیمیت، لذت و تعهد را می­سنجد. هر یک از این مؤلفه­ها دارای ۱۵ ماده، ‌که پاسخ به ماده­ها به روش لیکرت و به صورت ۹ گزینه­ای (اصلا به طور کامل) که به ترتیب ۱،۲،۳،۴،۵،۶،۷،۸،۹ نمره­گذاری می­شود. که ۱۵ جمله اول صمیمت و ۱۵ جمله بعدی هوس و ۱۵ جمله آخری تعهد را منعکس می­کند.

پایایی این پرسشنامه را قمرانی و سادات جعفر طباطبایی (۱۳۸۵) با استفاده از روش آلفای کرونباخ ۹۲/۰ و برای مؤلفه­های صمیمیت ۸۹/۰ ، لذت۸۹/۰ و تعهد ۸۱/۰ گزارش کرده­اند.ضرایب روایی برای مؤلفه­های صمیمیت، لذت و تعهد را به ترتیب ۶۶/۰ ، ۷۷/۰ و ۹۲/۰ بدست آوردند.

 

ماخذ : گنجی ، حمزه . ارزشیابی شخصیت . نشر ساوالان . ۱۳۸۰
قمرانی و سادات جعفر طباطبایی. (۱۳۸۵). بررسی روابط عاشقانه زوجین ایرانی . رابطه آن با رضایت زناشویی و متغیرهای دموگرافیک. مجله تازه ها و پژوهش های مشاوره، جلد ۵، شماره ۱۷، صص ۹۵-۱۰۹٫

 

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

2019-03-03
كد : 5648
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss