جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سبک هویت برزونسکی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سبک هویت برزونسکی

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

به منظور دستیابی به اهداف پژوهش از پرسش نامه ای شامل دو بخش استفاده گردید. بخش اول شامل پرسش نامه اطلاعات فردی و اجتماعی واحد های مورد پژوهش ( جنس- سن- وضعیت تاهل-  مقطع مشغول به تحصیل – سال قبولی در رشته- محل سکونت- محل اقامت- اعلام نظر در مورد علاقه به رشته- تعداد مراجعات به استاد مشاور در طول تحصیل- اولویت کنکور- سن قبولی در رشته- تحصیلات پدر و تحصیلات مادر) است.

از پرسش نامه ۴۰ سوالی سبک هویت برزونسکی (ISI، ۶G, 1989) که یک پرسشنامه استاندارد است، استفاده شد. سوالات این پرسشنامه به بررسی سبک های هویتی افراد و میزان تعهد آنها می پردازد. روش نمره گذاری این ابزار از طیف لیکرت پنج گزینه ای از کاملا مخالف، تا حدودی مخالف، مطمئن نیستم، تا حدودی موافق و کاملا موافق تشکیل شده است.

این پرسش نامه از ۴ خرده آزمون تشکیل شده است:

متغیرها سوالات
سبک هویت اطلاعاتی(۱۱ سوال) ۳۷-۳۵-۳۳-۲۵-۳۰-۲۶-۱۸-۱۶-۶-۵-۲
سبک هویت هنجاری( ۹ سوال) ۴۰-۳۴-۳۲-۲۸-۲۳-۲۱-۱۹-۱۰-۴
سبک هویت سردرگم-اجتنابی(۱۰ سوال) ۲۴-۳۱-۳۸-۳۶-۲۹-۲۷-۱۷-۱۳-۸-۳
بعد تعهد(۱۰ سوال) ۱-۳۹-۹*-۱۱*-۱۲-۱۴*-۱۵-۲۰*-۲۲-۷

موارد علامت گذاری شده(*) به طور معکوس نمره گذاری می شوند.

 

2019-03-22
كد : 33677
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss