جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سرسختی ذهنی ورزشی(SMTQ) گلبی و شیرد (۲۰۰۹)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سرسختی ذهنی ورزشی(SMTQ) گلبی و شیرد (۲۰۰۹)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

ابزار مورد استفاده برای جمع‌آوری اطلاعات پرسشنامه سرسختی ذهنی ورزشی (SMTQ) گلبی و شیرد[۱](۲۰۰۹) است(کاشانی،۱۳۸۹). بر اساس پرسشنامه SMTQ  که تنها ابزار اختصاصی سنجش سرسختی در ورزش تا به امروز است،سه عامل اطمینان[۲]،استواری(ثبات)[۳]و کنترل[۴]به‌عنوان عوامل کلیدی سرسختی ذهنی می‌باشند .

این پرسشنامه ۱۴ گویه دارد که ۶ گویه آن خرده مقیاس اطمینان ،۴ گویه آن خرده مقیاس پایداری و ۴ گویه دیگر خرده مقیاس کنترل را می‌سنجد.هر گویه (سؤال) دارای ۴ گزینه پاسخ بر اساس مقیاس لیکرت (از کاملاً موافقم تا کاملاً مخالفم) است.

 

۲۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۶-۰۵-۱۱
كد : 57898
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss