جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سرمايه اجتماعي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سرمايه اجتماعي

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

پرسشنامه اي داراي ۱۷ سئوال در زمينه سرمايه اجتماعي مي باشد كه براي بررسي روايي آن از نظر خبرگان و اساتيد راهنما و مشاور استفاده شده است و روايي آن نيز از طريق آزمون به دست آمده است

. اين پرسشنامه داراي سه متغير براي سرمايه اجتماعي در ابعاد ساختاري به شناختي و ارتباطي آورده شده است. سئوالات با مقياس بسته – پاسخ و بر اساس طيف ليكرت مي باشد كه به صورت درجات كاملا موافقم، مخالفم ، كاملا مخالفم طراحي شده اند بعد از جمع آوري پرسش نامه به هريك از پاسخ ها نمره ۱ تا ۵ داده شد و جدول شماره ۱-۳ نشان دهنده تناظر شماره سئوالات با تغييرهاي سرمايه اجتماعي مي باشد .

جدول ۱-۳- تناظر شماره سئوالات پرسشنامه با تغييرها

متغييرهاي مربوط به فرضيه ها پژوهش تعداد سئوال شماره سئوالات
 

سرمايه اجتماعي

بعد ساختاري ۵ ۱ تا ۵
بعد شناختي ۵ ۶ تا ۱۰
بعد ارتباطي ۷ ۱۱ تا ۱۷

جدول ۲-۳ امتياز بندي طيف ليكرت

شكل كلي خيلي زياد زياد متوسط كم خيلي كم
امتياز بندي ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

 

2019-03-22
كد : 34666
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss