جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سرمایه¬اجتماعی( آناهیتا نظامی ۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سرمایه¬اجتماعی( آناهیتا نظامی  ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته برنامه¬ریزی توسعه منطقه¬ای

برای سرمایه ­اجتماعی چهار بُعد آگاهی، اعتماد، شبکه­های اجتماعی و مشارکت را در نظر گرفتیم و برای سنجش این متغیر گویه­های زیر(به جزء گویه­های ۲و۳) در قالب طیف لیکرت طراحی شده­اند.

بُعد آگاهی دارای ۳ گویه است، گویه اول با طیف پاسخ ۶ قسمتی(خیلی­زیاد، زیاد،          تا­حدودی، کم، خیلی­کم، اصلاً) مورد سنجش قرار می­گیرد که به ترتیب نمره ۵ تا صفر به آن اختصاص می­یابد و گویه­های دوم و سوم در صورت پاسخ صحیح نمره ۲ و پاسخ منفی نمره صفر به آن­ها تعلق می­گیرد. مجموع نمره­های این بعد حداقل صفر و حداکثر آن ۹ می­باشد.

بُعد اعتماد دارای ۴ گویه است که با طیف پاسخ ۶ قسمتی(خیلی­زیاد، زیاد، تا­حدودی، کم، خیلی­کم، اصلاً) مورد سنجش قرار می­گیرد که به ترتیب نمره ۵ تا صفر به آن­ها اختصاص می­یابد و مجموع نمره­ها حداقل صفر و حداکثر آن ۲۰ می­باشد.

بُعد شبکه­های اجتماعی(روابط اجتماعی) دارای ۴ گویه است که با طیف پاسخ ۶ قسمتی (خیلی­زیاد، زیاد، تا­حدودی، کم، خیلی­کم، اصلاً) مورد سنجش قرار می­گیرد که به ترتیب نمره ۵ تا صفر به آن­ها اختصاص می­یابد و مجموع نمره­ها حداقل صفر و حداکثر آن ۲۰ می­باشد.

بُعد مشارکت دارای ۳ گویه است که با طیف پاسخ ۶ قسمتی(خیلی­زیاد، زیاد، تا­حدودی، کم، خیلی­کم، اصلاً) مورد سنجش قرار می­گیرد که به ترتیب نمره ۵ تا صفر به آن­ها اختصاص می­یابد و مجموع نمره­ها حداقل صفر و حداکثر آن ۱۵ می­باشد.

سطح­ سنجش این متغیر فاصله­ای و دامنه مجموع نمرات بین ۰ تا ۶۴ می­باشد.

2017-09-17
كد : 63219
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss