جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سرمایه‌ی اجتماعی افراد فاقد کسب‏ وکار(غفاری و اونق (۱۳۸۵)و…)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سرمایه‌ی اجتماعی افراد فاقد کسب‏ وکار(غفاری و اونق (۱۳۸۵)و…)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

به منظور اندازه گیری مؤلفه های سرمایه‌ی اجتماعی (اعتماد، شبکه‌ی مشارکت و هنجارهای معامله به مثل) از تلفیق پرسشنامه های احمدی فیروزجائی و همکاران (۱۳۸۵)؛ غفاری و اونق (۱۳۸۵)؛ مرشدی و شیری (۱۳۸۷)؛ بالن و اونیکس[۱]  (۱۹۹۸) و اسوندسون و هجللوند[۲] ( ۲۰۰۰ ) استفاده شد.لازم به ذکر می‌باشد که پرسشنامه افراد فاقد کسب‏وکار با توجه به این که سؤالات مربوط به ویژگی حرفه ای در مورد افراد فاقد کسب‏وکار کاربردی ندارد، سؤالات جایگزین قرار داده شده است که شامل نام مهارت افراد، مدت زمان کسب مهارت، میزان تمایل به راه‏اندازی کسب‏وکار خانگی، نحوه‌ی راه‏اندازی در صورت تمایل به ایجاد کسب‏وکار خانگی، تمایل به داشتن همکار، وابسته بودن به نهاد خاص و آدرس محل زندگی آن‌ها می‌باشد.

ابعاد اعتماد بین شخصی اعتماد تعمیم یافته اعتماد به نهادها شبکه‏ی روابط غیررسمی شبکه‌ی روابط رسمی هنجار معامله به مثل

….

2019-03-22
كد : 34711
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss