جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سرمایه اجتماعی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سرمایه اجتماعی

روایی و پایایی دارد

نمره گذاری و کلید سوالات دارد

براي بررسي سرمايه اجتماعي در محيط­هاي ورزشي به ابزاري نياز است كه داراي روايي و پايايي باشد. در تحقيقي كه توسط شعله خداداد كاشي و همكارانش در سال (۱۳۹۰) انجام گرفته بعد از طراحي سوالات سرمايه اجتماعي با استفاده از ديدگاه­هاي متخصصان ورزشي و علوم اجتماعي و انجام تحليل عاملي مشخص شد كه ۳ عامل از چرخش تحليل عامل استخراج شده و در واقع، سرمايه اجتماعي از سه عامل تشكيل شده است كه به ترتيب عبارتند از اعتماد به سازمان (اعتماد اجتماعي)، خيرخواهي، روابط متقابل (انسجام اجتماعي)، مشاركت اجتماعي

پرسشنامه سرمایه اجتماعی توسط مصطفی ازکیا و غلامرضا غفاری در سال ۱۳۹۲ تهیه شده برای این متغیر یعنی سرمایه اجتماعی از سه مولفه اصلی اعتماد اجتماعی، انسجام اجتماعی و مشارکت اجتماعی استفاده شده است. ابعاد نظری و عملی مولفه­های سرمایه اجتماعی برای بدست آوردن میزان اعتماد اجتماعی از طیف ۵ گویه­ای استفاده شده که بر اساس مقیاس لیکرت رتبه­بندی شده اند.

مشاركت اجتماعي انسجام اجتماعي اعتماد اجتماعي مؤلفه­هاي سرمايه اجتماعي
۱۱-۱۲-۱۳-۱۴-۱۵-۱۶-۱۷-۱۸ ۶-۷-۸-۹-۱۰ ۱-۲-۳-۴-۵ شماره سوالات

2019-03-19
كد : 32268
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss