جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سرمایه های فکری( محمد اندرزی) ۱۳۹۳ بر پایه مدل فانگ ۲۰۰۹

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سرمایه های فکری(محمد اندرزی ۱۳۹۳ ) بر پایه مدل فانگ ۲۰۰۹

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه محقق ساخته بوده بر اساس ادبیات تحقیق و بر پایه مدل فانگ ۲۰۰۹ تهیه شده است. متغیر سرمایه های فکری بر اساس مدل فانگ ۲۰۰۹ به سه متغییر فرعی سرمایه های انسانی، ساختاری و رابطه ای تقسیم می شود(فانگ و همکاران،۲۰۰۹). همچنین در مطالعات انجام شده در داخل ایران نیز که توسط قلیچ لی و همکارانش در سال ۱۳۸۵ انجام شده است و سایر محققین خارجی چون چن و همکارانش در سال ۲۰۰۴ چنین اجزایی را برای سرمایه فکری برشمرده اند. شایان ذکر است این پرسشنامه دارای ۱۵ سوال در ۳ بعد اصلی می باشد.

….

….

2017-09-20
كد : 63405
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss