جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سنجش آگاهی پرستاران شاغل در بخش های نوزادان در مورد رگ گیری از نوزاد (الهویردی پور۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سنجش آگاهی پرستاران شاغل در بخش های نوزادان در مورد رگ گیری از نوزاد (الهویردی پور۱۳۹۳)

رشته مراقبتهای ویژه هست

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

پرسشنامه  سنجش میزان آگاهی پرستاران در مورد رگ گیری  از نوزادان  حاوی سوالاتی در مورد نحوه انجام پروسیجر ، تشخیص ، پیشگیری و درمان عوارض احتمالی می­باشد وشامل ۱۵ سوال ۴ گزینه ای می باشد که توسط محققین از کتاب مرجع پرستاری مراقبت های ویزه نوزادان استخراج شده است. هر سوال دارای یک پاسخ صحیح و یک پاسخ نادرست بود که به پاسخ­های درست نمره یک و به پاسخ های نادرست و بدون پاسخ  نمره صفر تعلق گرفت ، سپس مجموع نمرات پرسشنامه که برای هر فرد بین صفر تا ۱۵ بوده ، محاسبه شد.

2019-03-22
كد : 33589
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss