جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سنجش باورهای هوشی(دو پی رات و مارین ۲۰۰۵ رستگار، ۱۳۸۵)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سنجش باورهای هوشی(دو پی رات و مارین ۲۰۰۵ رستگار، ۱۳۸۵)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

گرايش: مدیریت ورزشی

برای سنجش باورهای هوشی از پرسشنامه استاندارد دو پی رات و مارین (۲۰۰۵ رستگار، ۱۳۸۵) استفاده شده است. این پرسشنامه برای نخستین بار در کشور در پژوهش رستگار مورد استفاده قرار گرفته است. مقیاس باورهای هوشی دانش‌آموزان به برداشت آنها در مورد توانایی هوشی خود اشاره دارد. در پرسشنامه مذکور دانش‌آموزان با رتبه‌گذاری سئوالات در مقیاس پنج درجه‌ای لیکرت نظر خود را در ارتباط با هر کدام از گویه‌ها مشخص می‌کنند. این پرسشنامه شامل دو خرده مقیاس باور هوشی ذاتی و باور هوشی افزایشی می‌باشد.

باور هوشی ذاتی به این امر اشاره دارد که هوش کیفیتی ثابت و انعطاف‌ناپذیر است. به عنوان نمونه عبارت (می‌توانیم مطالب جدید را بیاموزیم، اما نمی‌توانیم ظرفیت هوشی خود را تغییر دهیم.)

باور هوشی افزایشی حاکی از آن است که هوش کیفیتی قابل افزایش و انعطاف‌پذیر است تعداد سئوالات باورهای هوشی در کل ۹ سوال می‌باشد. به عنوان مثال عبارت (وقتی به ظرفیت هوشی خود در سالهای قبل فکر می‌کنم درمی‌یابم که اکنون باهوش‌ترم) نمونه ایی از سئوالات این مقیاس است.

2017-10-18
كد : 64792
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss