جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سنجش خشونت نسبت به زنان ( حاج یحیی (۱۹۹۹))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سنجش خشونت نسبت به زنان ( حاج یحیی (۱۹۹۹))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

معرفی آزمون

این پرسشنامه را حاج یحیی (۱۹۹۹)، برگرفته از چند پرسشنامه از جمله پرسشنامه مقیاس تکتیک تعارض[۱](CTS)، استراوس(۱۹۷۹)، پرسشنامه خشونت روان شناختی زنان، تولمن[۲](۱۹۸۹)، سنجش همسرآزاری رادنبرگ و فانتوزو[۳](۱۹۹۳)، شاخص همسرآزاری هودسون و مک اینتوش[۴](۱۹۸۱) و پرسشنامه ی رفتارهای خشونتی شپارد و کمپ بل[۵](۱۹۹۲) ساخته است.

پرسشنامه سنجش خشونت نسبت به زنا ن شامل ۳۲ ماده و ۴ عامل می باشد، عامل اول که شامل ماده های ۱ تا ۱۶ می باشد خشونت روانی را می سنجد، عامل دوم که شامل ماده های ۱۷ تا ۲۷ می باشد خشونت فیزیکی را می سنجد، عامل سوم که شامل ماده های ۲۸ تا ۳۰ می باشد خشونت جنسی و عامل چهارم که شامل ماده های ۳۱ و ۳۲ می باشد خشونت اقتصادی را می سنجد.

2019-03-23
كد : 38610
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss