جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سنجش عملکرد ازدواج رفاهی و همکاران ۱۳۸۷

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : پرسشنامه سنجش عملکرد ازدواج رفاهی و همکاران ۱۳۸۷

روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

پرسشنامه عملکرد ازدواج

یک پرسشنامه ۶۶ عبارتی که بر اساس مطالعه متون پژوهشی و نظری داخل و خارج کشور درباره عملکرد ازدواج تهیه شده است.این پرسشنامه دربرگیرنده ۱۱ مؤلفه «ارتباط،ابراز عاطفی،حل مسأله و تصمیم گیری،نقش،انعطاف پذیری،شیوه فرزندپروری،اقتصاد و مسایل مالی،خانواده و دوستان،ارزشها،مراقبت جسمانی و روانی،و عملکرد کلی» است.

هر ۶عبارت پرسشنامه به یک مؤلفه اختصاص دارد.بدین صورت:عبارات ۱،۲،۳،۴،۵،و۶ مؤلفه ارتباط؛عبارات ۷،۸،۹،۱۰،۱۱،و۱۲ مؤلفه ابرازگری عاطفی؛عبارات۱۳،۱۴،۱۵،۱۶،۱۷،و۱۸ مؤلفه حل مسأله حل مسأله؛عبارات ۱۹،۲۰،۲۱،۲۲،۲۳، و۲۴ مؤلفه نقش؛عبارات ۲۵،۲۶،۲۷،۲۸،۲۹،و۳۰ مؤلفه اانعطاف پذیری؛ عبارات ۳۱،۳۲،۳۳،۳۴،۳۵،و۳۶ مؤلفه شیوه فرزندپروری ؛ عبارات ۳۷،۳۸،۳۹،۴۰،۴۱،و۴۲ مؤلفه اقتصاد و مسایل مالی؛عبارات ۴۳،۴۴،۴۵،۴۶،۴۷،و۴۸مؤلفه خانواذه و دوستان؛عبارات ۴۹،۵۰،۵۱،۵۲،۵۳،و۵۴ مؤلفه ارزش ها؛ عبارات ۵۵،۵۶،۵۷،۵۸،۵۹، و۶۰ مؤلفه مراقبت جسمانی و روانی؛ وبالاخره عبارات ۶۱،۶۲،۶۳،۶۴،۶۵،و۶۶ که مؤلفه عملکرد کلی را می سنجد.

هنجارها:«پرسشنامه سنجش عملکرد ازدواج»بر روی ۵۴۳ زوج(۱۰۸۶نفر)به عنوان گروه نمونه اجرا شد.هنجاریابی پرسشنامه با  استفاده از روشهای روانسنجی کلاسیک و تحلیل عاملی اکتشافی با روش مؤلفه اصلی (PC)انجام شد.

اعتبار:با توجه به چندارزشی بودن پاسخها،با استفاده از فرمول آلفای کرونباخ اعتبار کل آزمون ۰٫۹۷ و در هر یک از مؤلفه ها به این ترتیب تعیین شد:ارتباط۰٫۸۷، ابراز عاطفی ۰٫۸۳،حل مسأله و تصمیم گیری۰٫۸۳، نقش۰٫۸۰۴،انعطاف پذیری۰٫۷۳، شیوه فرزندپروری۰٫۷۶۶، اقتصاد و مسایل مالی۰٫۸۲۴، خانواده ودوستان۰٫۷۷۹، ارزشها۰٫۸۲۸،مراقبت جسمانی و روانی ۰٫۷۰۷،و عملکرد کلی ۰٫۸۵٫

روایی:با استفاده از روش تحلیل عامل با روش مؤلفه های اصلی و چرخش واریماکس،روایی سازه پرسشنامه در ۱۱ مؤلفه تبیین کننده ۰٫۵۶ واریانس کل پرسشنامه است(ثنائی،۱۳۸۷).

 

 

منبع

ثنایی ، باقر و همکاران . مقیاس های سنجش خانواده و ازدواج . انتشارارت بعثت ۱۳۸۷

 

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

2019-03-03
كد : 5661
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss