جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سنجش مدیریت ارتباط با مشتری- کیفیت خدمات (بررسی رابطه CRM با کیفیت خدمات ارائه شده در بانک)مهدی حسنی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سنجش مدیریت ارتباط با مشتری- کیفیت خدمات (بررسی رابطه CRM با کیفیت خدمات ارائه شده در بانک)مهدی حسنی

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۴۰ سوال بوده و توسط  مهدی حسنی ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.  پرسشنامه تحقیق حاضر حاصل مصاحبه با تعدادی از مدیران و کارشناسان ارشد در خصوص ترکیب و شمای کلی پرسشنامه و نحوه طراحی آن و در قالب کلی فرضیه ها و سوالات تحقیق قرار داشته است و از طیف ۵ گزینه ای لیکرت استفاده که در جدول زیر نشان داده شده است، پرسشنامه در پیوست (الف) آورده شده است.

جدول (۳-۱): صفات طیف پاسخی پرسشنامه محیطی

طیف کلی کاملا موافقم نسبتا موافقم نظری ندارم نسبتا مخالفم کاملا مخالفم
ارزش عددی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵

 

جدول (۳-۲): ترکیب سوالات پرسشنامه

ردیف متغيرهاي مورد بررسي تعداد سؤالات در پرسشنامه
۱ مسئولیت پذیری ۱ تا۱۰
۲ پاسخگویی ۱۱ تا ۲۰
۳ اطمینان پذیری ۲۱ تا ۳۰
۴ مدیریت ارتباط با مشتری ۳۱ تا ۴۰

 …

2019-03-22
كد : 35776
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss