جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سنجش نوآوری پرستاران( کرتون۱۹۷۶ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سنجش نوآوری پرستاران( کرتون۱۹۷۶ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه ای مشتمل بردو بخش می باشد:

بخش اول) اطلاعات دموگرافیک شامل سن، جنس، سابقه کار، سابقه کار در بخش ویژه، میزان تحصیلات، وضعیت تاهل، نوع استخدام، پست سازمانی، داشتن آموزش در مورد مهارت خلاقیت و نوآوری، داشتن سابقه مدیریتی، نام بخش ویژه، نام بیمارستان محل خدمت می باشد.

و بخش دوم برای سنجش نوآوری پرستاران از ابزار سنجش نوآوری [۱]KAI Inventory استفاده گردید. مهارت نوآوری از سه حیطه ابتکار (استعداد تولید ایده های بدیع و روش انجام کارها از راههای غیر معمول و تازه)، حیطه کفایت (لیاقت و شایستگی در انجام کار از جمله داشتن اعتماد به نفس و اطمینان به خود، داشتن تحمل رویارویی با ریسک و موقعیت های مبهم)، حیطه متابعت (انعطاف پذیر بودن در محیط کار و داشتن برخورد منطقی و اصولی با پدیده ها و مسائل). این پرسشنامه از ۳۲ سوال تشکیل شده است. که توانایی و رفتار  افراد را در سه حیطه ابتکار(سوالات ۱ تا ۱۳)، حیطه کفایت (سوالات ۱۴ تا ۲۰) و حیطه متابعت (سوالات ۲۱ تا ۳۲) از حیطه های نوآوری بررسی می کند. از پرستاران در خواست  گردید که با توجه به شناخت و ارزیابی که از خویشتن دارند. به هر سوال با انتخاب هر یک ازگزینه های (خیلی زیاد شبیه هستم، زیاد شبیه هستم، تا حدودی شبیه هستم، کم شبیه هستم، خیلی کم شبیه هستم) و یا انتخاب اعداد یک تا پنچ پاسخ دهند. این ابزار از معتبرترین و قدیمیترین ابزارها برای سنجش رفتار نوآوری در افراد می باشد. که توسط کرتون  در سال ۱۹۷۶ تدوین شده است[۲۵].

 

2017-06-19
كد : 52831
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss