جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شاخص تجديد نظر شده حساسيت اضطرابي (ASI-R)( تيلور و کاکس ۱۹۹۸)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شاخص تجديد نظر شده حساسيت اضطرابي (ASI-R)(تيلور  و کاکس ۱۹۹۸)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

اين مقياس توسط تيلور[۱] و کاکس[۲] در سال ۱۹۹۸ و براي ارزيابي ميزان ترس از علايم و پيامدهاي اضطراب طراحي شده است. اين ابزار يك مقياس ۳۶ ماده­اي خود گزارشي است. گزينه­هاي پاسخ براي هر سؤال عبارتند از خيلي کم، کم، متوسط، زياد، خيلي زياد که بر اساس مقياس ليکرت به ترتيب از ۰ تا ۴ نمره گذاري مي­شود. «شاخص تجديد نظرشده حساسيت اضطرابي» داراي يک ساختار مرتبه­اي چهار عاملي است اين عوامل عبارتند از: ۱- ترس از نشانه­هاي تنفسی ۲- ترس از واکنش­هاي اضطرابي قابل مشاهده در جمع ۳- ترس از نشانه­هاي قلبي عروقي ۴- ترس از عدم مهار شناختي.

 

2017-07-05
كد : 54961
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss