جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شادکامی آکسفورد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه: پرسشنامه شادکامی آکسفورد

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

پرسشنامه شادکامی آکسفورد

پرسشنامه­ي شادكامي آكسفورد: اين پرسشنامه درسال۱۹۸۹توسط آراگيل ولو[۱] تهيهشده است. که دارای ۲۹ ماده است و ۵ حیطه­ی رضایتاز زندگی، حرمت خود، بهزیستی فاعلی، رضایت خاطر و خلق مثبت را می­سنجد. خرده مقیاس رضایت از زندگی شامل هشت پرسش، خرده مقیاس حرمت خود شامل هفت پرسش و خرده مقیاس بهزیستی فاعلی شامل پنج پرسش، خرده مقیاس رضایت خاطر دارای چهار پرسش و خرده مقیاس خلق مثبت شامل سه پرسش. گزاره ۲۳ در مولفه­های دو و چهار مشترک است، چون هم با حرمت خود هم با رضایت خاطر بار عاملی نزدیکی دارد بنابراین به صورت مشترک محاسبه شده است.

 

روش نمره گذاری پرسشنامه­ي شادكامي به این صورت است که هر ماده از این پرسشنامه دارای چهار گزینه است که گزینه­های آن به ترتیب از صفر تا سه نمره گذاری می‌شوند. بدین صورت که به گزینه اصلاً صفر نمره، گزینه کم یک نمره، گزینه متوسط دو نمره و گزینه زیاد سه نمره تعلق می­گیرد و جمع نمرات مواد ۲۹ گانه، نمره کل مقیاس را تشکیل می­دهد که حداکثر نمره نشان از شادکامی در سطح بالا دارد (آراگیل، ۲۰۰۱، ترجمه انارکی و همکاران، ۱۳۸۵).

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

[۱]. Aragil& loo

2019-02-24
كد : 1931
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss