جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شایستگی‌های عاطفی اجتماعی(گیاهی ۱۳۹۱): نظریه (بویاتزیس، ۲۰۰۵)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شایستگی‌های عاطفی اجتماعی(گیاهی ۱۳۹۱): نظریه (بویاتزیس، ۲۰۰۵)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه توسط (گیاهی ۱۳۹۱) ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.  مقیاس محقق ساخته شایستگی‌های عاطفی ـ اجتماعی که بر اساس نظریه (بویاتزیس، ۲۰۰۵) بر مبنای دانش، مهارت، توانایی و نگرش مدیران در زمینه خودآگاهی، خود مدیریتی، آگاهی اجتماعی و مدیریت رابطه ساخته شده است. این مقیاس شامل ۴۰ گویه است که بر اساس طیف لیکرت نمره‌گذاری شده است.

گويه‌های پرسش‎نامه شایستگی‌های عاطفی ـ اجتماعی با ترتيب اتفاقي تنظيم و در اختيار پاسخگو قرار گرفت. پاسخگو ميزان موافقت يا مخالفت خود را به هر گويه بر اساس طيف پنج قسمتي ليكرت بيان داشت.

2019-03-22
كد : 36291
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss