جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شخصيت گاتمن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شخصيت  گاتمن

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

اين پرسشنامه شامل پانزده جفت ويژگي متضاد شخصيتي است که براساس مقياس گاتمن تنظيم شده است . ويژگي اين مقياس در آن است که به خوبي مي تواند ميزان طرز تلقي را بسنجد . فاصله بين هر جفت ويژگي متضاد با يک مقياس هفت درجه اي نمره گذاري شده است . آزمودني با توجه به نگرشي که درباره هر يک از ويژگيهاي مطرح شده درباره خود دارد ، با گذاشتن علامت در يکي از نمره هاي مقياس ، ويژگي خود رابراساس دستورالعمل پرسشنامه مربوط ارزيابي مي کند . پس از تکميل فرم پرسشنامه مجموع نمرات محاسبه ميشود و براساس جدول پايين گونه شخصيتي وي مشخص مي شود :

 جدول۳-۳-۱: مقياس تعيين گونه شخصيتي

نمره گونه شخصيتي
۴۵-۱۵

۶۰-۴۶

۷۵-۶۱

۱۰۵-۷۶

B مطلق

B متمايل به A

A متمايل به B

A مطلق

براي تهيه اين پرسشنامه ابتدا منابع معتبر و از جمله دو پرسشنامه ، يکي شامل دوازده سوال و ديگري شامل هفت سوال مورد مطالعه قرار گرفته است و ويژگي شخصيتي گونه A و B استخراج شده است . سپس براساس اين ويژگي ها ، پرسشنامه تعيين گونه شخصيتي تهيه شده است .

2019-03-23
كد : 37554
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss