جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شخصي كاليفرنيا (پرسشنامة رفتار اجتماعي) ثورپ، كلارك و تيكز ۱۹۵۳

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : پرسشنامه شخصي كاليفرنيا (پرسشنامة رفتار اجتماعي) ثورپ، كلارك و تيكز ۱۹۵۳

  روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

آزمون شخصيت كاليفرنيا

اين آزمون نيمرخ سازگاري فردي و اجتماعي فرد را اندازه گيري مي كند و توسط ثورپ، كلارك و تيكز در سال ۱۹۳۹ (به نقل از خداياري فرد و همكاری، ۱۳۸۷). براي اولين بار منتشر شد و درسال ۱۹۵۳ مورد تجديد نظر و بازنگري قرار گرفت. آزمون داراي ۵ سطح سني پيش دبستاني، دبستاني، راهنمايي، دبيرستاني و بزرگسالي است، كه سطح دبيرستاني آن در اين پژوهش مورد استفاده قرار گرفته است.  اين آزمون داراي دو آزمون عمده سازگاري خويشتن و سازگاري اجتماعي است. هر آزمون داراي شش مقياس است و سطح دبيرستاني آن در هر مقياس ۱۵ سؤال دارد، كه با احتساب ۱۲ مقياس تعداد كل سؤالات آن ۱۸۰ سؤال است.

 

نمره گذاري آزمون كاليفرنيا

پاسخ گويي به ۹۰ سؤال خرده آزمون سازگاري اجتماعي شخصيت كاليفرنيا به صورت بلي و خير است كه براساس كليد تصحيح آزمون هر شش مقياس به پاسخ هاي صحيح امتياز ۱ و پاسخ ها ي غلط امتياز صفر تعلق مي گيرد. آن گاه امتيازهاي صحيح مربوط به ۱۵ سؤال هر مقياس با هم جمع مي شود كه نمره هر خرده آزمون به دست مي آيد. سپس امتياز مربوط به هر شش مقياس با هم جمع شده و نمره كل سازگاري اجتماعي به دست مي آيد.

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

2019-03-03
كد : 5203
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss