جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شناسائي و رتبه بندي عوامل تاثير گذار آميخته ترفيع در فروش صنايع لوازم خانگي((پرسشنامه خبره ))(معصومه ميرزائي جي ۱۳۹۳ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شناسائي و رتبه بندي عوامل تاثير گذار آميخته ترفيع در فروش صنايع لوازم خانگي((پرسشنامه خبره ))(معصومه ميرزائي جي ۱۳۹۳ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه خبره جهت اولويت‌بندي معیارهای اصلی انتخاب روش انجام پروژه با استفاده از تکنيک‌هاي مبتني بر مقايسه زوجي مورد استفاده يعني ANP مي‌باشد. اين پرسشنامه‌ها بر اساس طيف ۹ درجه ساعتي تنظيم شده است. در اين تحقيق از مدل مقايسه زوجي ساعتي براي طراحي پرسشنامه خبره استفاده مي‌شود.  با استفاده از اين مدل اهميت نسبي معيارها با استفاده از اعداد كه اصول ANP است تخمين زده مي‌شود در جدول ۳-۱ نشان داده شده است. براي امتياز دهي مقياس نه درجه ساعتي به صورت زير استفاده مي‌شود:

جدول ۳-۱- ارزش گذاري شاخص‌ها نسبت به هم ، مقياس نه درجه ساعتي (۱۹۸۰)

ارزش وضعيت مقايسه i نسبت به j توضيح
۱ ترجيح يکسان  Equally Preferred شاخص i نسبت به j اهميت برابر دارد.
۳ کمي مرجح Moderately Preferred گزينه يا شاخص i نسبت به j كمي مهم‌تر است.
۵ خيلي مرجح Strongly Preferred گزينه يا شاخص i نسبت به j مهم‌تر است.
۷ خيلي زياد مرجع Very strongly Preferred گزينه i داراي ارجحيت خيلي بيشتري از j است.
۹ كاملاً مرجع Extremely Preferred گزينه i از j مطلقاً مهم‌تر و قابل مقايسه با j نيست.
۶-۸-۴-۲ بينابين ارزش‌های بينابين را نشان مي‌دهد مثلاً ۸، بيانگر اهميتي زيادتر از ۷ و پايين‌تر از ۹ براي i است.
  • مدل تحقیق
2017-09-04
كد : 62573
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss