جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شناسايي عوامل مؤثر بر ملي گرايي مصرفي از ديدگاه مصرف كنندگان(مقیاس CETSCALE ( شيمپ و شارما،۱۹۸۷) و حسين زاده سادياني (۱۳۸۶))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شناسايي عوامل مؤثر بر ملي گرايي مصرفي از ديدگاه مصرف كنندگان( مقیاس CETSCALE ( شيمپ و شارما،۱۹۸۷) و حسين زاده سادياني (۱۳۸۶))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

سوال هاي (گويه ها) پرسشنامه شامل دو قسمت است :

الف) سوالات عمومي : در سوالات عمومي جنسيت، وضعيت تاهل، تحصيلات، متوسط درآمد ماهيانه و سن، مورد بررسي قرارا گرفنه است.

ب) سوالات تخصصي: اين بخش شامل ۳۵ سوال است.

جدول شماره۳- ۲: شاخص هاي مورد بررسي در پرسشنامه تحقيق

شاخص مورد بررسی شماره سئوالات تعداد گویه‌ها
وطن پرستي ۵-۱ ۵
پذيرش فرهنگي ۹-۶ ۴
جهانگرايي ۱۳-۱۰ ۴
تجمل گرايي ۱۶-۱۴ ۳
به تهديد اقتصادي ادراك شده ۱۸-۱۷ ۲
ملی گرایی مصرفی ۳۵-۱۹ ۱۷

براي تهيه و تنظيم پرسشنامه سنجش ملي گرايي مصرفي، مقياس بين الملي CETSCALEمورداستفاده قرار گرفته است . ابتدا شيمپ ( ۱۹۸۴ ) سعي نمود ملي گرايي مصر في را از طريق ارايه تعدادي از متغيرهاي معيار كه تفاوت هاي ويژه را بين مصرف كنندگان ملي گرا و غير ملي گرا ، اندازه گيري مي نمود، شناسايي نمايد . بعدها شيمپ با همكاري محقق ديگري موفق شد مقياس خاصي جهت سنجش اين مفهوم بوجود آورند كه به CETSCALE شهرت يافته است.( شيمپ و شارما،۱۹۸۷)

از طريق انجام يكسري مطالعات، در ابتدا مقياسي با ۱۸۰ مورد طراحي گرديد كه با اصلاحات بعدي به ۱۷ مورد تقليل يافت .

در این تحقیق با بررسي  ادبيات نظری و کمک گرفتن از مقیاس CETSCALE  و همچنین پرسشنامه حسين زاده سادياني (۱۳۸۶) و هماهنگ  سازي آنها در رابطه با جامعه آماري، اقدام به شناسایی متغرها و معرفی شاخص های متغیرها و طراحي پرسشنامه نموده و در طراحي اين قسمت سعي شده است كه پرسشنامه تا حد ممكن كوتاه بوده و به آساني قابل فهم باشد، و از ارائه سوال هاي مبهم پرهيز شود.

2017-08-24
كد : 60775
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss