جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شناسايي و اولويت بندي عوامل موثر بر بهره وري نيروي انساني (مصطفي عسكرپور خوشدل۱۳۹۱ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شناسايي و اولويت بندي عوامل موثر بر بهره وري نيروي انساني (مصطفي عسكرپور خوشدل۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه اين تحقيق به لحاظ محتوايي داراي دو بخش است . بخش اوّل به جمع آوري اطلاعات عمومي پاسخ دهندگان پرداخته و از ۳ سؤال تشکيل شده و در مورد جنسيت، سن و مدرك تحصيلي  پرسش شوندگان مي باشد و بخش دوم سوالات تحقيق در مورد متغيرهاي مستقل و وابسته مي باشد.

در اين تحقيق متغير مستقل شامل خصوصيات فردي،ساختار سازماني،سبك مديريت و سيستم پاداش مي باشد كه سوالات ۱ تا ۴ مربوط به متغير خصوصيات فردي ، سوالات ۵ تا۹ مربوط به ساختار سازماني، سوالات ۱۰ تا ۱۲ مربوط به سبك مديريت و سوالات ۱۳ تا ۱۶ مربوط به سيستم پاداش مي باشند. و بهره وري نيز متغير وابسته مي باشد كه سوالات ۱۷ تا ۲۵ را شامل مي شود.

2017-08-24
كد : 60822
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss