جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شناسایی اجزای مدل کسب‌وکار الکترونیکی در صنعت گردشگری ( نیکو راحتی۱۳۹۰ )معرفی شده توسط شِتری(۲۰۰۷)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شناسایی اجزای مدل کسب‌وکار الکترونیکی در صنعت گردشگری (نیکو راحتی۱۳۹۰)معرفی شده توسط شِتری(۲۰۰۷)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسش‌نامه این پژوهش، پرسشنامه‌ای محقق ساخته است) نیکو راحتی۱۳۹۰ (که موانع پیاده‌سازی ۲۲ مدل کسب‌وکار الکترونیکی گردشگری در ایران را بر مبنای شش مؤلفه معرفی شده توسط شِتری[۱] (۲۰۰۷) برای تجارت و مدل‌های کسب‌وکار الکترونیکی در کشورهای درحال توسعه شامل: سیستم‌های مالی و پرداخت الکترونیکی، عوامل فنی، قوانین، سواد رایانه‌ای مشتریان، اعتماد و نیروی کار متخصص، بررسی می‌کند.

و در پایان امکان‌پذیری کلی مدل را مورد پرسش قرار می‌دهد. این پرسشنامه از طیف ۵ مقیاسی لیکرت پیروی می‌کند.

سؤال‌های مورداستفاده در پرسش‌نامه حاضر از نوع سؤال‌های بسته– پاسخ است. در پرسشنامه تحقیق حاضر، پاسخ‌دهنده وجود هریک از شش مانع مذکور در هریک از مدل‌های کسب‌وکار الکترونیکی را بر اساس طیف لیکرت در دامنه‌ای از ۱ (وجود مانع به‌میزان خیلی کم) تا ۵ (وجود مانع به میزان خیلی زیاد) مشخص‌ کرده و هم‌چنین تحقق‌پذیری هر مدل کسب‌وکار را براساس همین طیف در دامنه‌ای از ۱ (امکان‌پذیری خیلی کم) تا ۵ (امکان‌پذیری خیلی زیاد) مشخص کرده است.

[۱]. Kshetry

2017-08-22
كد : 60286
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss