جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شناسایی عوامل مؤثّر بر قصد خرید کالاهای تقلبی از برندهای معتبر(امیر سلماسی۱۳۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شناسایی عوامل مؤثّر بر قصد خرید کالاهای تقلبی از برندهای معتبر(امیر سلماسی۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

سؤالات شامل هفت بخش می باشد که رابطه شش متغیر مستقل را بر متغیر وابسته قصد خرید می سنجد. جدول زیر ترکیب سؤالات مربوط به هر متغیر را تشریح می کند.

جدول ۳-۴- تعداد و ترکیب سؤالات متغیّرها در پرسشنامه

ردیف نام متغیر شماره سؤالات تعداد سؤالات
۱ درگیری محصول  ۲۳ / ۱۳ / ۱۱ / ۵ / ۱ ۵
۲ دانش محصول ۱۸ / ۱۷ ۲
۳ ریسک ادراک شده ۲۵ / ۲۴ / ۲۲ / ۲۱ / ۷ ۵
۴ شخصیت برند ۳۰ / ۲۹ ۲
۵ ویژگی ادراک شده محصول ۱۹ / ۱۵ / ۱۴ / ۱۰ / ۹ / ۴ ۶
۶ مزایای ادراک شده ۲۸ / ۲۷ / ۲۶ / ۱۶ / ۱۲ / ۲ ۶
۷ قصد خرید ۲۰ / ۸ / ۶ / ۳ ۴
۸ کل پرسشنامه ۳۰

همانطور که در جدول نیز مشهود است سؤالات مربوط به هر متغیر به صورت راندوم و به ترتیب نسبی آسان به سخت جهت سهولت در پاسخگویی طراحی شده است. در اين مرحله، از پاسخ دهندگان خواسته شده است تا نظر خود را از “كاملا مخالفم” تا “كاملا موافقم” در پاسخنامه­اي كه بصورت طيف پنج گزينه­اي ليكرت تنظيم گرديده است، مشخص نمايند. به نحوی که در این طیف به گزینه کاملاً مخالف عدد ۱ داده و با همین روند به کاملاً موافق عدد ۵ داده شده است.

2017-08-24
كد : 60772
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss