جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شناسایی عوامل همراستایی فناوری اطلاعات و کسب و کار الکترونیک (مهسا شالی عراقی ۱۳۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شناسایی عوامل همراستایی فناوری اطلاعات و کسب و کار الکترونیک (مهسا شالی عراقی ۱۳۹۲ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پس از یافتن عوامل همراستایی فناوری اطلاعات و کسب و کار سازمان از طریق مطالعه کتب ، مقالات و متون و تحقیقات گوناگون و مدل تحقیق ، بر این اساس پرسشنامه اولیه ای طراحی گردید که پس از مشورت با اساتید راهنما و مشاور و همچنین تعدادی از خبرگان فناوری اطلاعات و اعمال نظر آنها ، به پرسشنامه نهایی تبدیل گردید. سپس از پاسخ دهندگان خواسته شد تا نظر خود را در مورد عوامل موجود بیان دارند. خبرگان پاسخ های خود را بر اساس طیف لیکرت و بصورت خیلی کم تا خیلی زیاد بیان داشته اند.

این پرسشنامه دارای دو قسمت می باشد. قسمت اول ، سوالات مربوط به مشخصات فردی می باشد ، که اصطلاحاً سوالات جمعیت شناختی نامیده می شود ، دارای شش سوال می باشد که طی آن فرد پاسخ دهنه به ارائه اطلاعات شخصی خود می پردازد. در قسمت دوم این پرسشنامه عوامل متخذه از مدل به همراه سوالات مورد نظر(۳۳ سوال)ذکر گردیده است.

متغیرها: کاربرگرایی- مشارکت و همکاری کسب و کار-مزیت عملیاتی- آینده نگری

2017-11-10
كد : 66651
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss