جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شناسایی و اولویت¬بندی عوامل موثر بازاریابی رابطه-مند بر رضایت مشتریان( پرسشنامه مشتریان) مرتضی محبوبی۱۳۹۴

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شناسایی و اولویت¬بندی عوامل موثر بازاریابی رابطه-مند بر رضایت مشتریان( پرسشنامه مشتریان) مرتضی محبوبی۱۳۹۴

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته مهندسی صنایع

پرسشنامه مورد استفاده در بین مشتریان بانک تجارت از دو بخش تشکیل شده است:

الف- مشخصات فردی: این قسمت دربرگیرنده چهار سوال مشخصات فردی مشتریان، شامل جنس، سن، مدت زمان همکاری با بانک مربوطه و میزات تحصیلات است.

ب-شرح سوالات پرسشنامه: این قسمت شامل ۳۰ سوال است و از مشتریان بانک درخواست شده است عوامل مذکور را بر اساس میزان اهمیت و عملکرد بانک مربوطه (کمترین و بیشترین میانگین امتیاز به ترتیب ا و ۵) شماره­گذاری نماید. این قسمت  شامل ۸ بعد است که در ذیل آمده است:

۱- اعتماد (سوال ۱ تا ۳)

۲- همدلی (سوال ۴ تا ۶)

۳- تعهد (سوال ۷ تا ۱۰)

۴- مدیریت تعارض (سوال ۱۱ تا ۱۴)

۵- ارتباطات (سوال ۱۵ تا ۱۹)

۶- عمل متقابل (سوال ۲۰ تا ۲۲)

۷- شایستگی (سوالات ۲۳ تا ۲۷)

۸- ارزش­های مشترک ( سوالات ۲۸ تا ۳۰).

2017-08-28
كد : 61141
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss