جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شناسایی و اولویت‌بندی عوامل حیاتی موفقیت توسعه محصول جدید( ندا خوانساری شامخ ۱۳۹۳ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شناسایی و اولویت‌بندی عوامل حیاتی موفقیت توسعه محصول جدید( ندا خوانساری شامخ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته مديريت كارآفريني گرایش کسب‌وکار جدید

پس از شناسایی عوامل مؤثر بر موفقیت در توسعه محصول جدید از دیدگاه مصاحبه‌شوندگان، جهت تحلیل کمی و بررسی سؤالات تحقیق، پرسشنامه‌ای ۵ گزینه‌ای بر اساس طیف لیکرت طراحی شد که پس از ارسال این پرسشنامه برای اساتید خبره و انجام اصلاحات کارشناسی، پرسشنامه‌ای شامل ۶ عامل با ۵۳ سؤال تدوین گردید.

۶ عامل، به ترتیب اولویت، بازاریابی و فروش، تیم توسعه محصول، تکنولوژی، طراحی و تولید، توانایی سازمانی و درنهایت تجاری‌سازی شناسایی شد.

در مرحله آخر جهت ایجاد زبان مشترک بین محقق و پاسخگو و همچنین پی بردن هرچه بیشتر محقق به اشکالات ظاهری و محتوایی پرسشنامه، لازم است پس از تهیه و تنظیم پرسشنامه (مرحله قبل), یک بررسی یا آزمون مقدماتی (پیش‌آزمون), از میان افرادی که جامعه آماری تحقیق را تشکیل می‌دهند، انجام گیرد (عباسی و ممتانی, ۱۳۸۲).

لذا پرسشنامه طراحی‌شده طی مراحل قبلی، در قالب آزمون اولیه به‌طور تصادفی میان ۳۰ نفر به‌عنوان نمونه از اعضای جامعه آماری تحقیق (که در دسترس محقق بوده است), توزیع شد و نتایج مربوطه اخذ گردید. این مرحله نیز پس از جمع‌آوری سریع پرسشنامه‌های پخش‌شده با توجه به بررسی‌های موشکافانه مراحل قبل محقق و به دست آوردن آلفای هر متغیر و آلفای کل پرسشنامه ۶ سؤال حذف گردید ، پرسشنامه حاضر به‌عنوان پرسشنامه نهایی با ۴۷ سؤال انتخاب شد.

2017-08-28
كد : 61144
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss