جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه شناسایی و بررسی مؤلفه¬های مؤثر بر توسعه صنعت گردشگری (محسن قدمی ۱۳۹۳ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه شناسایی و بررسی مؤلفه¬های مؤثر بر توسعه صنعت گردشگری (محسن قدمی ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

براي تهيه سؤالات پرسشنامه از منابع بدست آمده در قسمت دلفی و مباني نظري صنعت گردشگری و همچنين نظرات اساتيد راهنما، مشاور و اساتيد حوزه مدیریت بهره گرفته شده است. در مجموع پرسشنامه از دو بخش سؤالات عمومي و سؤالات تخصصي تشکيل گرديده است.

سؤالات عمومي: اين بخش شامل۵ سؤال مي­باشد که ويژگي­هاي جمعيت شناختي نمونه آماری را مورد پرسش قرار مي­دهد.

سؤالات تخصصي: اين بخش قسمت اصلي پرسشنامه را شامل مي­شود و نظرات نمونه آماری را در مورد عوامل مؤثر بر صنعت گردشگری بر اساس طيف ليکرت پنج گزینه ای مورد پرسش قرار مي­دهد.در جدول۳ -۴ سؤالات پرسشنامه تحقیق بيان شده است. 

جدول ۳-۴: سؤالات پرسشنامه

متغییرها سؤالات
افزایش مشارکت بخش خصوصی ۱،۲،۳،۴،۵،۶
افزایش بازاریابی و تبلیغات ۸،۹،۱۰،۱۱،۱۲،۱۳،۷
توسعه امکانات زیر ساخت­ها ۱۵،۱۶،۱۷،۱۸،۱۹،۲۰،۱۴
افزایش سطح تصمیم­گیری مدیریت ۲۲،۲۳،۲۴،۲۵،۲۶،۲۷،۲۱
تقویت مسائل  فرهنگی و آموزشی ۲۹،۳۰،۳۱،۳۲،۳۳،۲۸

 …

 

2017-08-28
كد : 61147
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss