جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه طراحي ساختار سازماني مناسب در جهت كاهش فساد اداري در سازمانهاي اداري( آزاده محبي نژاد۱۳۹۰)

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه طراحي ساختار سازماني مناسب در جهت كاهش فساد اداري در سازمانهاي اداري( آزاده محبي نژاد۱۳۹۰)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

اين پرسش­نامه در سه بخش، پرسش­هاي عمومي۶سوال، پرسش­هاي چندگزينه­اي (بسته)۳۹سوال و پرسش­هاي تشريحي (باز)۶سوال طراحي شده است.

در این پژوهش برای تهیه پرسشنامه ابتدا متغیرهای فرضیه ها شناسائی شده و برای هرکدام از آنها شاخصهایی در نظر گرفته شد . اطلاعات مورد استفاده از منابع علمی معتبر ( که در ادبیات موضوع آمده)، اعمال نظرات اساتید ارجمند راهنما و مشاور گردآوری گردید سپس بر مبنای شاخصهای تعیین شده اقدام به طراحی سوالات گردید. همچنین در این تحقیق از طیف پنج گزینه ای با گزینه های (خیلی زیاد، زیاد، متوسط، کم، خیلی کم) استفاده شده است.

 • رسمیت (قوانین و مقررات – نظارت و کنترل)

سوالات ۱ تا ۸ و ۳۴-۳۸ و ۳۰ اندازه گيري ميزان رسميت در بانك ملي را پوشش مي دهند.

 • پيچيدگي

سوالات ۹ تا ۱۰: ميزان پيچيدگي موجود در بانك ملي را اندازه گيري مي كنند.

 • تمرکز

سوالات ۱۱ تا ۱۴ تمركز يا عدم تمركز سازماني در بانك ملي را اندازه مي گيرد.

 • تکنولوژی

سوالات ۱۵ تا ۱۸، می توان میزان بکار گیری بانک ملی از تکنولوژی روز را اندازه گیری کرده و ارتباط آن با فساد اداری در سازمان را بررسی نمود.

 • محیط

سوالات ۱۹ تا ۲۰ با این شاخص به این موضوع که آیا محیط بانک ملی ایران محیط مطمئنی است یا خیر پی برده و در مورد نوع ساختاری که بهتر است داشته باشد پیشنهاداتی خواهیم داد.

 • آموزش و فرهنگ­

سوالات ۲۱ تا   ۲۴ و ۳۹ با مرور ادبیات موضوع و نقش اساسی فرهنگ سازمانی در جهت کاهش فساد اداری اندازه گیری این شاخص بسیار ضروری می باشد

 • منابع انسانی (خدمات رفاهی)

پرسش­های ۲۵-۳۳ بجز ۳۰ امکانات رفاهی پرسنل بانک ملی ایران را ارزیابی می­کند.

2017-09-16
كد : 63055
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss