جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه طراحی الگوی مفهومی گردشگری پایدار بر پایه بازاریابی پایدار (هادی کلیوند ۱۳۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه طراحی الگوی مفهومی گردشگری پایدار بر پایه بازاریابی پایدار(هادی کلیوند ۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در این پژوهش برای جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل آن­ها، در بین گردشگران، مدیران و کارشناسان سازمان گردشگری و خبرگان فن بازاریابی مورد پژوهش که به عنوان نمونه انتخاب    شده اند پرشسنامه ای  پخش و بعد از تکمیل جمع آوری می­شود این پرسشنامه با ارزش گذاری  ۰-۱۰۰ تنظیم شده است، که در جدول ۳-۲ ارتباط سؤالات با هر یک از متغیرهای پژوهش نشان داده شده­است،

جدول(۳-۱)ارتباط سؤالات با هر یک از متغیرهای پژوهش

فرضیه متغیرها سوالات پرسشنامه
۱  اجتماعی ۳-۱
۲  سیاسی ۶-۴
۳ کیفیت خدمات ۹-۷
۴  محیطی ۱۲-۱۰
۵  فرهنگی ۱۵-۱۳
۶ بازاریابی ۱۸-۱۶
۷ رضایت گردشگر ۲۱-۱۹
۸ اعتماد گردشگر ۲۴-۲۲
۹ وفاداری گردشگر ۲۷-۲۵
گردشگری پایدار ۳۰-۲۸

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017-09-16
كد : 63050
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss