جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عدالت سازمانی( قاسمی ۱۳۹۴ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عدالت سازمانی( قاسمی ۱۳۹۴ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه عدالت سازمانی شامل ۳۴ سؤال بوده که در تنظیم آن از طیف پنج تایی لیکرت استفاده شد. این طیف شامل گزینه­های کاملاً مخالفم، مخالفم، نظری ندارم، موافقم و کاملاً موافقم می­باشد.

برای سنجش عدالت سازمانی از معیارهای عدالت توزیعی، عدالت رویه­ای و عدالت مراوده­ای استفاده شد که سؤالات ۱ تا ۱۱، مربوط به معیار عدالت توزیعی، سؤالات ۱۲ تا ۲۳ مربوط به عدالت رویه­ای و سوالات ۲۴ تا ۳۴ نیز عدالت مراوده­ای را می­سنجند. توزیع سؤالات مربوط به پرسشنامه عدالت سازمانی در جدول ۳-۱ ارائه شده است:

جدول ۳-۱- شاخص­های مربوط به پرسشنامه عدالت سازمانی

متغیر عدالت سازمانی
شاخص­های عدالت سازمانی شماره سؤالات مرتبط
عدالت توزیعی

عدالت رویه­ای

عدالت مراوده­ای

۱۱-۱

۲۳-۱۲

۳۴-۲۴

2017-06-06
كد : 49627
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss