جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل آموزشی درس تربیت بدنی( فائزه ابراهیمی پور۱۳۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل آموزشی درس تربیت بدنی( فائزه ابراهیمی پور۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

جهت گردآوری داده­ها از پرسشنامه محقق ساخته ای به منظور ارزیابی عوامل آموزشی درس تربیت بدنی استفاده گردید. جهت تنظیم پرسشنامه یاد شده ابتدا بر اساس مطالعه جامع از تحقیقات و متون علمی مرتبط با بحث، عوامل مورد نظر شناسایی شد و تحت نظر استاد راهنما و استاد مشاور، پرسشنامه مورد نظر تنظیم گردید.

در این مطالعه شش مولفه انتخابی تاثیر گذار شامل: ۱- امکانات ورزشی (سوالات ۱ الی ۳ +جدول انتهای پرسشنامه)،۲- وضعیت مالی (سوالات ۴ الی ۶) ، ۳- کیفیت آموزشی دبیران (سوالات ۷ الی ۱۸)،۴- کنترل و نظارت مسئولین (سوالات ۲۷ ال ۳۱)، ۵- همکاری والدین دانش آموزان (سوالات ۱۹ الی ۲۱)،۶- وضعیت اجرای طرح­های ملی(سوالات ۲۲ الی ۲۶) مورد بررسی قرار گرفت. در این پرسشنامه از مقیاس پنج ارزشی لیکرت استفاده شده که عدد ۵ نشانه بالاترین و عدد ۱ نشانه کمترین درجه موافقت مطرح شده می باشد.

سوالات اطلاعات فردی

در راستای دستیابی به اهداف تعیین شده،این پرسشنامه توسط محقق تهیه شده که شامل متغیر های عینی مانند سن، مدرک تحصیلی، سابقه تدریس درس تربیت بدنی، نوع مدرسه، تعداد کارت های مربیگری و داوری و سابقه و سطح قهرمانی بود.

 

2017-10-18
كد : 64768
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss