جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل اجتماعی مرتبط با عدم تشخیص به موقع بیماری فنیل کتونوری(PKU)و پیامدهای اجتماعی آن بر خانواده بیماران (علی ذوالفقاری ۹۳-۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل اجتماعی مرتبط با عدم تشخیص به موقع بیماری فنیل کتونوری(PKU)و پیامدهای اجتماعی آن بر خانواده بیماران (علی ذوالفقاری(۹۳-۹۲ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در رشته جامعه شناسی

پرسش های مورد استفاده در اين تحقيق پس از مطالعات اسنادي و بررسي تحقيقات پيشين توسط محقق )علی ذوالفقاری(۹۳-۹۲  ، با استفاده از سوالات باز و بسته تهیه شده است. هر پرسشنامه شامل دو بخش است. در بخش اول از پاسخگويان درباره جنسيت، سن، وضعیت اشتغال، میزان تحصیلات بیمار و والدین، نسبت خویشاوندی والدین، وضعیت حال حاضر زندگی پدر و مادر، تعداد فرزندان و تعداد فرزندان PKU پرسيده شده است.

بخش دوم پرسش­نامه مربوط به سنجش متغیرهای اصلی پژوهش است. متغيرهاي این بخش پرسشنامه، با استفاده از مقياس ليكرت، سنجيده شده­اند. مقياس ليكرت از افراد مي­خواهد با انتخاب يكي از موارد “خیلی زیاد”، “نسبتا زیاد”، “متوسط”، “کم” و “به هیچ وجه” به پرسش­ها پاسخ دهند. بر اين اساس به هر كدام از گزينه­ها نمره­اي تعلق مي­گيرد و نمره­هاي سوالات با هم جمع شده و نمره كل براي يك متغير ساخته مي­شود.

متغیر تعداد گویه­ها
افسردگی و غمگینی ۴
فعالیت های اجتماعی و تفریحی ۳
احساس ناتوانی نسبت به همسالان ۳
احساس نگرانی در مورد آینده فرد بیمار ۲
اختلال در رسیدگی به کارهای منزل ۴
مشکلات ناشی از درمان ۱۲
میزان دسترسی و کیفیت خدمات پزشکی ۱۵

2017-09-16
كد : 63090
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss