جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل حیاتی موفقیت مدل های کسب و کار در شرکت (زینب طاهری۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل حیاتی موفقیت مدل های کسب و کار در شرکت (زینب طاهری۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه مورد استفاده در این پژوهش شامل ۲ بخش عمده می‌باشد:

سؤالات عمومی‌(جمعیت‌شناختی): در سؤالات عمومی سعی شده که اطلاعات کلی و جمعیت‌شناختی‌(حیطه فعالیت، تحصیلات، تعداد سال فعالیت شرکت، سابقه کاری و جایگاه سازمانی) در رابطه با مدیران مستقردر شرکت های دانش بنیان در پارک فناوری پردیس جمع‌آوری گردد.

سؤالات تخصصی: این قسمت حاوی ۳۰ سؤال است که در رابطه با هفت حوزه ( انتخاب های مدیریتی ، شرایط اولیه ، محرک ها/منابع، فعالیت ها / سیستم ارزش ، ساختار صنعت جذاب، مزیت رقابتی با دوام و موقعیت نسبی جذاب) می باشد و در طراحی این قسمت سعی گردیده است که سؤالات پرسشنامه تا حد ممکن قابل فهم باشد.

پرسشنامه تحقیق حاضر در جهت بررسی اعتبار مدل و زمینه های تحقیق طراحی شده است. متغیرهای پرسشنامه و شاخص های معرف متغیرهای اصلی پژوهش در جدول زیر نشان داده شده است.

بسیار زیاد زیاد تاحدی کم بسیار کم
۵ ۴ ۳ ۲ ۱

 جدول( ۱- ۳) تركيب سئوالات پرسشنامه

متغیر شماره سوالات جمع سوالات
انتخاب های مدیریتی ۱-۲-۳ ۳
شرایط اولیه ۴-۵-۶ ۳
محرک ها / منابع ۷-۸-۹-۱۰-۱۱-۱۲ ۶
فعالیت ها / سیستم ارزش ۱۳-۱۴-۱۵-۱۶-۱۷-۱۸ ۶
ساختار صنعت جذاب ۱۹-۲۰-۲۱-۲۲-۲۳-۲۴ ۶
مزیت رقابتی با دوام ۲۵-۲۶-۲۷ ۳
موقعیت نسبی جذاب ۲۸-۲۹-۳۰ ۳
جمع سوالات ۳۰

۱۹۰,۰۰۰ RIAL – خرید
2017-09-16
كد : 63106
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss