جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل مؤثر بر استقرار فرایند مدیریت ارتباط با مشتری ( نيلسون (۱۹۹۶)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل مؤثر بر استقرار فرایند مدیریت ارتباط با مشتری ( نيلسون (۱۹۹۶)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه‌هاي تحقيق مشتمل بر ۵۰ سؤال، ۱۰ سؤال مربوط به متغير ايجاد و حفظ ارتباطات با مشتريان اصلي و كليدي، ۷ سؤال مربوط به متغير سازمان‌دهي فرايندهاي كسب و كار، ۱۰ سؤال در خصوص سنجش متغير مديريت منابع انساني، ۱۰ سؤال در خصوص سنجش متغير مديريت دانش، ۷ سؤال در خصوص سنجش متغير مديريت ارتباط با مشتري مبتني بر تکنولوژي و ۶ سؤال در خصوص سنجش متغير ساختار سازماني بوده كه با توجه به مقياس ليكرت اندازه‌گيري مي‌گردد. پرسشنامة تهیه شده جهت استفاده در این تحقیق، پرسشنامه تغییر یافتة نيلسون (۱۹۹۶) می‌باشد که دو بعد آن (مديريت منابع انساني و ساختار سازماني) با توجه به ادبیات نظری پژوهش و به دلیل عدم وجود این مؤلفه‌ها در حوزة پژوهش و همچنين به دليل ساختار دولتي بودن بانك كه يك ساختار از پيش تعيين شده و غيرديناميك است، حذف شده است. در نهایت پرسشنامه در چهار بعد؛ ايجاد و حفظ ارتباطات با مشتريان اصلي و كليدي، سازمان‌دهي فرايندهاي كسب و كار، مديريت دانش و مديريت ارتباط با مشتري مبتني بر تکنولوژي بر مبنای همان طیف پنج گزینه­ای تنظیم شده است. با توجه به اينكه در مقياس ليكرت اندازه‌گيري پاسخها به صورت كيفي است، لذا براي تبديل آنها به پاسخهاي كمي از گزينه‌هاي اعداد ۱، ۲، ۳، ۴ و ۵ استفاده مي‌شود.

گویه ها متغيرهاي تحقيق
۱۰ ايجاد و حفظ ارتباطات با مشتريان اصلي و كليدي
۷ سازمان‌دهي فرايندهاي كسب و كار
۱۰ مديريت دانش
۷ مديريت ارتباط با مشتري مبتني بر تکنولوژي

 

2017-06-09
كد : 50361
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss