جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل مؤثر بر قصد مشتریان در استفاده از بانکداری موبایلی در بانکهای ملی (آلان آکچان و نوری تیزکن)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل مؤثر بر قصد مشتریان در استفاده از بانکداری موبایلی در بانکهای ملی (آلان آکچان و نوری تیزکن)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

در تحقیق حاضر، به منظور استفاده از دیدگاه و نگرش مشتریان شعب بانک ملی شهر رشت از پرسشنامه استفاده شد و طیف پاسخی مورد استفاده در آن طیف لیکرت ۵ تایی از کاملاً مخالفم تا کاملاً موافقم به شرح زیر بوده است:

جدول ۳-۱ صفات کیفی و ارزش های عددی گزینه های پرسشنامه

 

طیف کلی کاملاًمخالف مخالف نظری ندارم موافق کاملاًموافق
ارزش عددی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵

 

 

پرسشنامه تحقیق حاضر دارای دو بخش پرسش های عمومی و سؤالات تخصصی می باشد که در بخش عمومی مربوط به مشخصات فردی پاسخ دهنده  و شامل  سن و تحصیلات و جنسیت سؤال شده است . ودر بخش دوم سؤالات تخصصی که دارای ۲۲ سؤال می باشد که تناظر سؤالات و متغیرها به صورت جدول زیر می باشد.

جدول۳-۲ سؤالات مربوط به متغیرها

ردیف متغیرها جمع سوالات
۱ سودمندی ادراک شده ۴
۲ سهولت استفاده ادراک شده ۳
۳ ریسک کارایی ۲
۴ ریسک مالی ۴
۵ ریسک امنیتی ۳
۶ ریسک حریم خصوصی ۳
۷ قصد استفاده از بانکداری ۳

ما در این پژوهش از پرسشنامه آلان آکچان و نوری تیزکن استفاده نمودیم.

2019-03-22
كد : 35364
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss