جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل مؤثر بر پذیرش نوغانداری (افسانه مرآت ۱۳۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل مؤثر بر پذیرش نوغانداری (افسانه مرآت ۱۳۹۲ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته: مهندسی کشاورزی گرایش: مدیریت کشاورزی

پرسشنامه (با فرم پرسش بسته) مشتمل بر دو بخش بوده است:

(الف) ويژگي‌هاي فردي شامل جنسيت، سن، تعداد افراد تحت تكفل، ميزان تحصيلات، ميزان و نوع مالكيت توتستان و تلمبار و پرورش كرم ابريشم و نوع فعالیت غیر نوغانداری.

(ب) پرسش‌هايي كه به گونه‌اي طراحي شدند كه بتوان با استفاده از آن ها فرضيات تحقيق را آزمون نمود.

فرضیه‌های تحقیق

  1. ویژگی‌های فردی کشاورز (سن، جنس، تحصیلات و غیره) در پذیرش فعالیت نوغانداری مؤثر است.
  2. ویژگی‌های فنی کشاورز (تعداد و مالکیت تلمبار، مساحت تلمبارها، ظرفیت تلمبار، مساحت توتستان) در پذیرش فعالیت نوغانداری مؤثر است.
  3. ویژگی‌های اجتماعی و اقتصادی کشاورز(میزان درآمدسالیانه حاصل از فعالیت‌های نوغانداری و غیر نوغانداری، برخورداری از سیاست‌های حمایتی) کشاورز در پذیرش فعالیت نوغانداری تأثیر دارد.

 تعدادی از پرسش­ها که عموماَ مربوط به تأثیر سیاست­های حمایتی بر پذیرش نوغانداری بود با استفاده از مقیاس لیکرت اندازه­گیری گردید.

در پژوهش حاضر متغيرهاي مستقل عبارتند از: ويژگي‌هاي فردي افراد مورد مطالعه شامل جنسيت، سن، تعداد افراد تحت تكفل، سابقه فعاليت در نوغانداري، ميزان تحصيلات، ویژگی‌های فنی و ویژگیهای اجتماعی و اقتصادی آنان.

دراين تحقيق، متغير وابسته عبارت است از پذیرش نوغانداری که کشاورزان پذیرنده کد ۱ و کشاورزانی که نوغانداری انجام نمی دانند کد صفر داده شد.

۳۵ سوال مربوط به پرسشنامه نوغانداران و ۲۶ سوال مربوط به پرسشنامه کشاورزان غیرنوغاندار است.

2017-09-17
كد : 63198
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss