جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل محیط خارجی (عوامل تعدیل کننده)وانگ و همکاران ۲۰۱۲

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل محیط خارجی (عوامل تعدیل کننده)وانگ و همکاران ۲۰۱۲

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه، پرسشنامه استاندارد وانگ و همکاران در سال ۲۰۱۲ می باشد که پاسخ دهندگان گزینه ها را بر مبنای طیف پنج فاصله ای لیکرت (از بسیار کم تا بسیار زیاد) علامت گذاری می‎نمایند. پرسشنامه مشتمل بر ۱۲ سؤال در ۳ بعد می باشد. اين پرسشنامه شامل دو بخش است، بخش اوّل آن، مربوط به مشخصات فردي پاسخ دهنده، شامل: جنسيت، وضعیت تاهل، سن، و تحصيلات است. بخش دوّم آن نيز شامل سؤالات ۴۳ تا ۵۴ مربوط به عوامل تعدیل کننده و  ابعاد آن (تلاطم بازار، شدت رقابت و تلاطم تکنولوژی) است. جدول شماره (۳-۲) ساختار پرسشنامه تحقیق را بر اساس متغیرهای تشکیل دهنده، تعداد و شماره سوالات مربوط به آنها نشان می دهد.

جدول شماره ۳-۲ : ساختار پرسشنامه

متغیر مورد مطالعه مولفه های تشکیل دهنده متغیر تعداد سوالات شماره سوالات
عوامل محیط خارجی تلاطم بازار ۴ ۴۶-۴۳
شدت رقابت ۵ ۵۱-۴۷
تلاطم تکنولوژی ۳ ۵۴-۵۲

 

2017-08-11
كد : 58648
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss