جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل مرتبط با پذیرش تکنولوژی اطلاعات مبتنی بر مولفه های فرهنگ سازمانی( الگهتانی و همکارانش ۲۰۰۷)(ونکاتش و همکارانش)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل مرتبط با پذیرش تکنولوژی اطلاعات مبتنی بر مولفه های فرهنگ سازمانی( الگهتانی و همکارانش ۲۰۰۷)(ونکاتش و همکارانش)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در این تحقیق پرسشنامه هایی که الگهتانی و همکارانش در سال ۲۰۰۷ در عربستان سعودی برای سنجش اثر فرهنگ و پذیرش استفاده از فناوری اطلاعات استفاده نمودند و برگرفته از پرسشنامه آقای ونکاتش و همکارانش در سال ۲۰۰۰ در آمریکای شمالی بود، در بین کارمندان مراکز آموزشی و درمانی شهر رشت توزیع شد.  سوالات پرسشنامه بر اساس اهداف مطالعه بوده و کلیه فرضیات تحقیق را پوشش داده است. همچون پرسشنامه مورد استفاده توسط ونکاتش و همکارانش، هفت نقطه مقیاس طیف لیکرت از به شدت مخالف تا به شدت موافق برای اندازه گیری آیتم های امید به عملکرد، امید به تلاش، هنجار ذهنی و تسهیل شرایط استفاده شد، با این تفاوت که به جای واژه سیستم که در مطالعه آنها قرار گرفت از واژه ی رایانه استفاده شد.  تسهیل شرایط توسط ونکاتش تعریف شده شامل: درجه ای که یک فرد معتقد است که یک زیرساخت سازمانی و فنی برای حمایت از استفاده از سیستم شامل ارجاع به داشتن منابع، دانش، و پشتیبانی فنی و مدیریت به استفاده از رایانه وجود دارد و در این پرسشنامه از طریق ۳ سوال بررسی شد. ارزیابی قصد رفتاری، توسط ۳ آیتم سنجیده شد که منعکس کننده ارزیابی خود فرد از احتمال ادامه استفاده از رایانه برای یک دوره نامحدود بود. متغیر وابسته این تحقیق (استفاده از رفتار) از طریق ۴ سوال ارزیابی شد: ۱) مقدار زمان صرف استفاده کامپیوتر در هر روز؛ ۲) متوسط تکرار استفاده از کامپیوتر؛ ۳) تعداد برنامه های کاربردی و نرم افزار های مختلفی که استفاده می شود؛ و ۴) تعدادی از وظایف مختلف کسب و کار و پشتیبانی از طریق استفاده از کامپیوتر.

2017-09-16
كد : 63112
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss