جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل مرتبط با کیفیت زندگی (رحیمی۱۳۹۱ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل مرتبط با کیفیت زندگی ( رحیمی۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

مربوط به پرسشنامه محقق ساخته) رحیمی (حاوی عوامل مرتبط با کیفیت زندگی متشکل از دو بخش بعلاوه پرسشنامه ی ۱۲ موردی سلامت عمومی مادر می باشد.

  • عوامل فردی_ اجتماعی شامل: سن کودک ، جنس کودک، شرایط زندگی کودک ، سن پدر ، تحصیلات پدر، شغل پدر، سن مادر ، تحصیلات مادر ، شغل مادر، متوسط درآمد ماهیانه (کمتر از ۳۰۰ هزار تومان،۷۰۰_۳۰۰ هزار تومان ،بیشتر از ۷۰۰ هزار تومان ) ، محل سکونت ، استفاده از سیستم حمایتی ، تعداد افراد خانوار ، وضعیت بیمه بهداشتی و نوع آن می باشد .
  • عوامل بالینی شامل: نوع سرطان ، مدت ابتلا به سرطان ، مدت شروع درمان ، نوع درمان ، فاصله بین دوره های شیمی درمانی ، تعداد دوره های پرتودرمانی می باشد.
  • پرسشنامه ی ۱۲ موردی سلامت عمومی (GHQ_12):

این ابزار توسط گلدبرگ در سال ۱۹۷۰ تهیه شده است که در تحقیقات  بالینی با هدف شناسایی اختلالات روانی خفیف مورد استفاده قرار می گیرد. این پرسشنامه برای نوجوانان و بزرگسالان به منظور کشف ناتوانی در عملکردهای بهنجار و وجود حوادث نگران کننده در زندگی استفاده می شود.

2017-06-09
كد : 50321
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss