جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل موثر بر رضایت گردشگران از تسهیلات اقامتی توسط( فرزانه واشقانی فراهانی و همکاران ۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل موثر بر رضایت گردشگران از تسهیلات اقامتی توسط( فرزانه واشقانی فراهانی و همکاران ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

مدیریت جهانگردی گرایش بازاریابی

این پرسشنامه دارای ۴۹ سوال بوده و توسط فرزانه واشقانی فراهانی و همکاران ۱۳۹۳ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

این پرسشنامه دارای ۴ بخش می باشد، بخش اول و دوم اطلاعات جمعیت شناختی و ویژگی های گردشگران می باشد، بخش سوم (بخش اصلی) شاخص ها و معیارهای رضایمندی از هتل ها در قالب ۴۹ سوال و طیف ۵ گزینه ای لیکرت می باشد و بخش چهارم در غالب سوال باز به بررسی دیدگاه گردشگران پرداخته است.تخصیص سوالات پرسشنامه این تحقیق که به صورت حضوری توزیع گردید به شکل زیر می باشد.

پرسشنامه متغیرها سوالات
بررسی میزان رضایت از هتل از دیدگاه گردشگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط کارکنان                     ۱-۶       
خدمات غذا و نوشیدنی ۷-۱۴
خدمات داخل اتاق ۱۵-۲۳
قیمت و ارزش محصولات و خدمات ۲۴-۲۵
عوامل موقعیتی ۲۶-۳۱
تسهیلات و امکانات عمومی هتل ۳۲-۴۳
امنیت و ایمنی ۴۴-۴۹

جدول ‏۳۲ تخصیص سوالات پرسشنامه

2017-09-20
كد : 63318
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss