جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل موثر بر عدم پذیرش مدیریت تلفیقی مگس زیتون در بین باغداران (مهدی عبادت طلب۱۳۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل موثر بر عدم پذیرش مدیریت تلفیقی مگس زیتون در بین باغداران (مهدی عبادت طلب۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته: مهندسی کشاورزی گرایش مدیریت کشاورزی

پرسش­نامه از ۱۱ بخش تشکیل شده است. بخش اول مربوط به «مشخصات فردی پاسخ­گویان» است که شامل نام شهرستان، روستا و دهستان محل اقامت، سن، جنس، تحصیلات، نوع گویش، تعداد اعضاء خانواده، سابقه فعالیت در کشاورزی و سابقه فعالیت در باغداری زیتون است. در بخش دوم «ویژگی­های نظام زراعی» است که شامل، مساحت کل اراضی کشاورزی، تعداد قطعه باغ زیتون، نوع مالکیت، میزان سطح زیر­کشت زیتون فرد پاسخگو است. بخش سوم مربوط به «ویژ­گی­های اقتصادی باغداران» است که شامل، متوسط عملکرد زیتون درهکتار با احتساب سال­آوری زیتون، منابع درآمدی غیر از کشاورزی، درآمد سالانه از شغل کشاورزی، درآمد سالانه از زیتونکاری، درآمد سالانه از فعالیت­های متفرقه، دریافت وام و تسهیلات بانکی برای انجام فعالیت­های کشاورزی و دریافت وام برای تولید و پرورش زیتون است. بخش چهارم مربوط به «نفوذ­پذیری اجتماعی باغداران» می­باشد که دارای پنج گویه بوده و در قالب طيف ليكرت پنج سطحي (از خيلي زياد=۵ تا خيلي كم=۱)سنجيده شده است. بخش پنجم این پرسش­نامه در خصوص «میزان همکاری با نهادهای مرکز خدمات جهاد کشاورزی، شورای اسلامی روستا، دهیاری و شرکت تعاونی روستایی» می­باشد که دارای پنج گویه بوده و در قالب طيف ليكرت پنج سطحي (از خيلي زياد=۵ تا خيلي كم=۱)سنجيده شده است. بخش ششم این پرسش­نامه در خصوص «میزان مشارکت اجتماعی کشاورزان» می­باشد که دارای پنج گویه بوده و در قالب طيف ليكرت پنج سطحي (از خيلي کم تا خيلي زیاد) سنجيده شده است. بخش هفتم این پرسش­نامه در خصوص «فعالیت­های آموزشی- ترویجی کشاورزان» می­باشد که دارای چهار گویه بوده و در قالب طيف ليكرت پنج سطحي (از خيلي زياد=۵ تا خيلي كم=۱) سنجيده شده است. بخش هشتم این پرسش­نامه در خصوص «دانش فنی باغداران» می­باشد که دارای ۱۳ گویه بوده و در قالب طيف ليكرت پنج سطحي (از هیچ=۰ تا خيلي زیاد=۴) سنجيده شده است. بخش نهم پرسش­نامه در زمینه مشخص نمودن سه روش از شش روش مطرح شده برای کسب اطلاعات در زمینه مدیریت تلفیقی آفت مگس زیتون بوده و بخش دهم پرسش­نامه در زمینه مشخص نمودن روش­هایی را که در دو سال اخیر برای کنترل آفت مگس زیتون باغداران استفاده نموده­اند می­باشد و در نهایت بخش یازدهم پرسش­نامه در زمینه مشخص نمودن سه دلیل عمده باغداران برای عدم کنترل آفت مگس زیتون توسط آنان می­باشد.

2017-09-20
كد : 63321
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss