جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل موثر بر نگرش و نیت استفاده از فناوری اطلاعات در ارائه خدمات رزرو اینترنتی در صنعت هتل داری (Al Gahtani ; 2011: 71 ; Lin ; 2007: 440 ; Vijayasarathy ; 2004:759)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل موثر بر نگرش و نیت استفاده از فناوری اطلاعات در ارائه خدمات رزرو اینترنتی در صنعت هتل داری  (Al Gahtani ; 2011: 71 ; Lin ;  ۲۰۰۷: ۴۴۰ ; Vijayasarathy ; 2004:759)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته: مدیریت بازرگانی- گرایش بازاریابی

سؤال های مربوط به سنجش سازه های مدل مورد مطالعه با استفاده از طيف پنج گزينه ای ليکرت است ( با انتخاب یکی از گزینه های: کاملا مخالفم ، مخالفم ، تا حدودی موافقم ، موافقم  و کاملا موافقم ) که براساس پرسشنامه ی استاندارد به کار رفته در تحقيقات   مشابه در خارج  از  کشور (Al Gahtani ; 2011: 71 ; Lin ;  ۲۰۰۷: ۴۴۰ ; Vijayasarathy ; 2004:759)  و همینطور در داخل کشور ( عطافر، خزائی پول وپورمصطفی ؛ ۱۳۹۱ )تهیه و پس از اصلاحات و تعدیلات لازم به کارگرفته شده است.

پرسشنامه این تحقیق  دارای ۳۵ سوال در  ۷  قسمت می باشد . جهت بررسی متغیرهای  مستقل اعتبار (سوالات ۱ تا ۵ )  ، اعتماد ( سوالات ۶ تا ۱۰ ) ، سازگاری ( سوالات ۱۱ تا ۱۵ )، سهولت درک شده ( سوالات ۱۶ تا ۲۰ ) و سودمندی درک شده( سوالات ۲۱ تا ۲۵ ) و برای بررسی  متغیرهای وابسته  نگرش ( سوالات ۲۶ تا ۳۰ ) و نیت استفاده ( سوالات۳۱ تا ۳۵ ) در نظر گرفته شده اند .

2017-09-20
كد : 63332
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss