جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه عوامل موثر در استقرار بودجه ریزی عملیاتی از دیدگاه مدیران و کارکنان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه عوامل موثر در استقرار بودجه ریزی عملیاتی از دیدگاه مدیران و کارکنان

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

داده ها از طریق پرسشنامه ای که در دو بخش اطلاعات عمومی و سوالات طراحی گردیده بود جمع آوری گردید بخش عمومی شامل سطح سازمانی، سمت، آخرین مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی، میزان سابقه کاری، سن، جنسیت، وضعیت تاهل بود و بخش سوالات  شامل  ۴۳سوال در ۶ بخش نیروی انسانی(۱-۷)، مدیریت مالی(۸-۱۴)، سیستم اطلاعات مالی (۱۵-۲۱)، ساختار سازمانی (۲۲-۲۸)، سیستم ارزیابی عملکرد(۲۹-۳۶) و الزامات قانونی(۳۷-۴۳)  بود که در مقیاس لیکرت ( خیلی زیاد ۵ زیاد ۴ متوسط ۳ کم ۲ خیلی کم ۱) طراحی شده بود. پرسشنامه از طریق مراجعه مستقیم و توجیه افراد توزیع گردید و در  بازه زمانی ۲-۱۴ روز پس از تکمیل جمع آوری گردید. پژوهشگر جهت  طراحی پرسش نامه در طی برگزاری پانل کارشناسی از نظر کارشناسان مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی  و افرادی که در این زمینه تجربه و دانش لازم را داشتند، بهره مند شد و سپس بعد از ۱۰ جلسه بحث و مذاکره مولفه های تاثیر گذار در امر استقرار بودجه ریزی عملیاتی استخراج و سوالات پرسش نامه تدوین گردید. همچنین در طراحی پرسش نامه از پرسش نامه های مشابه در دیگر مطالعات(۶،۸،۹) استفاده گردید.

2017-08-22
كد : 60301
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss