جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه فرایندهای مدیریت دانش پاتریک و همکاران (۲۰۰۹)

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه فرایندهای مدیریت دانش  پاتریک و همکاران[۱] (۲۰۰۹)

 روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

 • پرسش­نامه که فرایندهای مدیریت دانش را می سنجد بر مبنای پرسشنامه استاندارد پاتریک و همکاران[۱] (۲۰۰۹) مي باشد که دارای ۵ بعد و ۳۸ سوال می باشد.

جدول ساختار پرسشنامه فرایند های مدیریت دانش

مولفه تعداد سوال شماره سوال
اکتساب دانش ۶ ۱ الی ۶
ایجاد دانش ۶ ۷ الی ۱۲
ذخیره کردن دانش ۱۰ ۱۳  الی ۲۲
توزیع دانش ۱۱ ۲۳ الی ۳۳
نگهداری از دانش ۵ ۳۴ الی ۳۸

سؤالات اختصاصي شامل شش بخش مي‌باشد که بخش اول شامل سؤالات مربوط به سنجش ایجاد دانش می­باشد، بخش دوم مربوط به سنجش اکتساب دانش، بخش سوم مربوط به سنجش ذخیره دانش، بخش چهارم مربوط به سنجش توزیع دانش، بخش پنجم مربوط به سنجش نگهداری دانش و بخش ششم نیز مربوط به سنجش فشار روانی می­باشد. در اين بخش­ها، از پاسخ دهندگان خواسته شده است تا نظر خود را از کاملاً مخالفم تا کاملاً موافقم در پاسخنامه­اي كه بصورت طيف پنج گزينه­اي ليكرت[۲]تنظيم گرديده است، مشخص نمايند (جدول ۳-۲).

            جدول ۳-۲ طيف ليكرت.

گزینه انتخابي کاملاً مخالفم مخالفم نظری ندارم موافقم کاملاً موافقم
امتیاز ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
 • بخش سنجش ایجاد دانش

اين بخش از پرسش­نامه میزان اجرای فرایند ایجاد دانش در شعب بانک ملت شهر تهران را مورد سنجش قرار مي­دهد. اين بخش بر اساس مطالعه­ي پاتریک و همکاران (۲۰۰۹) مي باشد. مشخصه­هاي اين بخش از پرسش­نامه به همراه متغيرها و تعداد سوال ها براي سنجش ایجاد دانش در جدول ۳-۳ ارائه گرديده است.

جدول ۳-۳- بخش ایجاد دانش

عنوان تعداد سوال ها مقياس شکل پاسخ
ایجاد دانش ۶ ترتيبي طيف پنج سطحي ليکرت
 • بخش سنجش اکتساب دانش

اين بخش از پرسش­نامه میزان اجرای فرایند اکتساب دانش در شعب بانک ملت شهر تهران را مورد سنجش قرار مي­دهد. اين بخش بر اساس مطالعه­ي پاتریک و همکاران (۲۰۰۹) مي باشد. مشخصه­هاي اين بخش از پرسش­نامه به همراه متغيرها و تعداد سوال ها براي سنجش اکتساب دانش در جدول ۳-۴ ارائه گرديده است.

جدول ۳-۴- بخش اکتساب دانش

عنوان تعداد سوال ها مقياس شکل پاسخ
اکتساب دانش ۶ ترتيبي طيف پنج سطحي ليکرت
 • بخش سنجش ذخیره دانش

اين بخش از پرسش­نامه میزان اجرای فرایند ذخیره دانش در شعب بانک ملت شهر تهران را مورد سنجش قرار مي­دهد. اين بخش بر اساس مطالعه­ي پاتریک و همکاران (۲۰۰۹) مي باشد. مشخصه­هاي اين بخش از پرسش­نامه به همراه متغيرها و تعداد سوال ها براي سنجش ذخیره دانش در جدول ۳-۵  ارائه گرديده است.

جدول ۳-۵- بخش ذخیره دانش

عنوان تعداد سوال ها مقياس شکل پاسخ
ذخیره دانش ۶ ترتيبي طيف پنج سطحي ليکرت
 • بخش سنجش توزیع دانش

اين بخش از پرسش­نامه میزان اجرای فرایند توزیع دانش در شعب بانک ملت شهر تهران را مورد سنجش قرار مي­دهد. اين بخش بر اساس مطالعه­ي پاتریک و همکاران (۲۰۰۹) مي باشد. مشخصه­هاي اين بخش از پرسش­نامه به همراه متغيرها و تعداد سوال ها براي سنجش توزیع دانش در جدول ۳-۶ ارائه گرديده است.

جدول ۳-۶- بخش توزیع دانش

عنوان تعداد سوال ها مقياس شکل پاسخ
توزیع دانش ۶ ترتيبي طيف پنج سطحي ليکرت
 • بخش سنجش نگهداری دانش

اين بخش از پرسش­نامه میزان اجرای فرایند نگهداری دانش در شعب بانک ملت شهر تهران را مورد سنجش قرار مي­دهد. اين بخش بر اساس مطالعه­ي پاتریک و همکاران (۲۰۰۹) مي باشد. مشخصه­هاي اين بخش از پرسش­نامه به همراه متغيرها و تعداد سوال ها براي سنجش نگهداری دانش در جدول ۳-۷  ارائه گرديده است.

جدول ۳-۷- بخش نگهداری دانش

عنوان تعداد سوال ها مقياس شکل پاسخ
نگهداری دانش ۶ ترتيبي طيف پنج سطحي ليکرت

 ….

….

 

2019-03-21
كد : 32632
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss