جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه فشار روانی شغلی پارکر و دکوتیس(۱۹۸۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه: پرسشنامه فشار روانی شغلی پارکر و دکوتیس(۱۹۸۳)

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

در این پژوهش جهت سنجش فشارروانی شغلی از پرسشنامه فشار روانی شغلی پارکر و دکوتیس(۱۹۸۳) ترجمه خاقانی زاده و همکاران (۲۰۰۸) استفاده شده است. این مقیاس اولین بار توسط این پژوهشگران برای تعیین عوامل فشارزای سازمانی مورد استفاده قرار گرفته است. این مقیاس دارای ۱۲ماده است  که بر روی یک مقیاس ۵ درجه­ای از ۱ ” کاملا مخالف ” تا ۵ ” کاملا موافقم ” به آن پاسخ داده می­شود.

در این پرسشنامه فشار روانی شغلی دارای دو بعد ” فشارزمانی[۱] ” و ” اضطراب مربوط شغل[۲] ” است.ماده­های  ۲، ۴، ۷، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲ و  مربوط به فشارزمانی و ماده­های ۱، ۳، ۵، ۶ و ۸ مربوط به بعد اضطراب هستند. در تحقیقات متعددی از این پرسشنامه برای سنجش فشارروانی شغلی استفاده شده است.(مثلاَ، وو و چن[۳]،۲۰۱۰؛ نیر[۴]، ۲۰۰۷؛گلیزر، استتز و زسو[۵]، ۲۰۰۴؛ جمالو بابا[۶]، ۲۰۰۰). این  پرسشنامه در ایران برای اولین بار توسط محققان در این پژوهش ترجمه، تنظیم و اجرا گردیده است.

 

قیمت: ۳۵۰۰ تومان

[۱]feelings of being under substantial time pressure

[۲]job-related feelings of anxiety

[۳]Wu & Chen

[۴]Neir

[۵]Glazzer, Stetz&Izsu

[۶]Jamal & Baba

2019-02-25
كد : 1881
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss