جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ماهيت شغل(پرسشنامه تشخيص شغلي (J.D.S) ‹‹ بيكر ››)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ماهيت شغل (پرسشنامه تشخيص شغلي (J.D.S) ‹‹ بيكر ››)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه ماهيت شغل كه شامل ۳۵ گزينه بوده و براي جمع آوري اطلاعات جهت سنجش ابعاد ماهيت شغل مورد استفاده قرار گرفت. اين پرسشنامه از پايان نامه اي تحت عنوان ‹‹ بررسي رابطه بين ماهيت شغل و رضايت شغلي پرسنل شركت ذوب آهن اصفهان ›› با پژوهش محمد پرتوي در دانشگاه اصفهان – دانشكده علوم تربيتي و روان شناسي – اخذ گرديده است كه در قسمت روش و ابزار تحقيق آن آمده است:

براي اندازه گيري ماهيت شغل از پرسشنامه تشخيص شغلي (J.D.S) استفاده شده است كه ‹‹ بيكر ›› در سال (۱۹۷۸) در پژوهش خود در كارخانه جات وسترن الكتريك آمريكا آن را مود استفاده قرار داده است.

2017-08-01
كد : 57659
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss