جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه محيط گروهی در ورزش ( کارون(۱۹۸۲))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه محيط گروهی در ورزش  کارون(۱۹۸۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

هدف: اندازه گيری ميزان انسجام گروهی در تيم­های ورزشی

در سال ۱۹۸۵ توسط کارون، ويدماير و براولی بر اساس مدل مفهومی کارون (۱۹۸۲) برای اندازه گيری ميزان انسجام گروهی در تيم­های ورزشی تهيه شده است که در قالب ۱۸ سئوال، انسجام گروهی را در ۴ بعد اندازه گيری می­کند.

کشش های فردی نسبت به گروه از لحاظ تکليف ( انسجام تکليف فردی ) : به احساسات فرد از تعهد شخصی نسبت به خود و انجام تکليف و دست يابی به هدف های گروهی گفته می شود .سئوال های ۸ و ۶ و ۴ و ۲ پرسشنامه اين بعد را اندازه گيری می کند .

کشش های فردی نسبت به گروه از لحاظ اجتماعی ( انسجام اجتماعی فردی ) : به احساس فرد از تعهد شخصی نسبت به کنش های متقابل اجتماعی با گروه گفته می شود . سئوال های ۹ و ۷ و ۵ و ۳ و ۱ اين بعد را می سنجند .

يک پارچگی گروهی از لحاظ تکليف ( انسجام تکليف گروهی ) : به احساسات فرد از نزديکی و تعهد اعضای تيم نسبت به تکليف گروهی گفته می شود . سئوال های ۱۸ و ۱۶ و ۱۴ و ۱۲ و ۱۰ اين بعد را اندازه گيری کرده است .

يک پارچگی گروهی از لحاظ اجتماعی ( انسجام اجتماعی گروهی ) : به احساسات فرد از نزديکی و تعهد اعضای تيم نسبت به گروه به عنوان يک واحد اجتماعی گفته می شود . سئوال های ۱۷ و ۱۵ و ۱۳ و ۱۱ اين بعد را می سنجند .

پاسخ ها بر اساس مقياس ۹ ارزشی ليکرت از کاملا موافقم (۹) تا کاملا مخالفم (۱) ارزش گذازی می شوند.

2019-03-21
كد : 33828
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss