عضویت در گروه تلگرام آسان داکپرسشنامه محیط و فضای آموزشی راف و همکاران (DREEM) (1997)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه محیط و فضای آموزشی راف و همکاران (DREEM) (1997)

نمره گذاری: دارد

روایی و پایایی: دارد

 

هدف: سنجش ادراک و انتظار آن ها از محیط یادگیری و آموزشی

  • معرفی پرسشنامه:

پرسشنامه ارزیابی محیط آموزشی (DREEM (Dundee Ready Education Environment)) توسط راف (Roff) و همکاران در مرکز آموزش پزشکی دانشگاه داندی (Dundee) تدوین گرده و اعتبار آن مورد ارزیابی قرار گرفته است. این ابزار می تواند به دانشگاه های علوم پزشکی کمک نماید تا حوزه های مشکل دار در برنامه آموزشی خود را شناسایی نمایند.

این پرسشنامه شامل ۵۰ سوال مربوط به سنجش ادراک و انتظار آن ها از محیط یادگیری و آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی می باشد و به ۵ بعد و حیطه ی ذیل تقسیم می شود:

ادراک دانشجویان از یادگیری ۱۲ سوال و حداکثر امتیاز ۴۸، ادراک دانشجویان از مدرسین ۱۱ سوال و حداکثر امتیاز ۴۴، ادراک دانشجویان از توانایی علمی خود ۸ سوال و حداکثر امتیاز ۳۲، ادراک دانشجویان از جو آموزشی ۱۲ سوال و حداکثر امتیاز ۴۸، ادراک دانشجویان از شرایط اجتماعی آموزش ۷ سوال و حداکثر امتیاز ۲۸٫ پرسشنامه DREEM به وسیله یک مدرس زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شد و سپس توسط یک مترجم حرفه ای مجدداً به انگلیسی ترجمه شد. موارد اختلاف بین مترجم و دو نفر مدرس علوم پزشکی مورد بررسی قرار گرفت و در آن موارد اصلاحات و همسان سازی انجام شد.

۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۶-۰۷-۱۵
كد : 63882
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss